Hangi paket Egea  araçlara Android Auto & Carplay eklenir?

2015 – 2024 arası tüm Tablet ekran bulunan Egea ‘lara Android Auto & Apple Carplay özelliği ekliyoruz.

Tablet ekranı olan Egea aracıma Android Auto & Carplay nasıl eklenir?

Android Auto & Carplay donanımsal bir özelliktir eğlence telematik modülünün değişimi ile aktifleştirme mümkündür, modül değişimi sonrası aracınıza göre kodlanmalıdır.

Eğlence Telematik modülünü kargo ile gonderiyor musunuz?

Bir çok yeni model araçta olduğu gibi aracınızdaki tüm elektronik üniteler body beyin tarafından kontrol edilmekte ve özellikler bu beyin kontrolündedir, bu yüzden donanım değişimi sonrasında aracınıza özel kodlama gerekir, bu yüzden kargo ile ürün gönderimi mümkün olmayıp iletişim bölümünde bulunan işinin ehli ustalarımız tarafından montaj ve kodlanması gerekmektedir.

Fiat Egea Tablette kullanmak için Carplay nasıl yüklenir?

Carplay iOS cihazlarda gömülü gelmektedir, herhangi bir yükleme yapmaksızın destekli ünitelerde çalışır, bağlantı problemleri için kablonuzu kontrol edin üreticinin orjinal kablolarını kullanmanız gerekmektedir.

Fiat Egea Tablette kullanmak için Android auto nasıl yüklenir?

Android Auto telefonunuzun versiyonuna bağlı olarak gömülü gelir Android 9 üzeri cihazlar için bir yükleme gerekmez öncesi için google playstore üzerinden Android Auto uygulaması yüklenebilir. Bağlantı problemleri için kablonuzu kontrol edin üreticinin orjinal kablolarını kullanmanız gerekmektedir.

Fiat Egea Android Auto ‘da YouTube nasıl yüklenir?

Aşağıdaki link üzerinden Android auto video oynatma programlarını telefonunuza kurmak için yardımcı programı indirirerek YouTube, IPTV, lokal vidyo dosyaları oynatilabilir.
İndirmek için; ekozellik.com/apk/ekozellik.apk linkine tıklayıp telefonunuza uygulamayı kurabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir destek verilmemektedir.

Öncesinde Orjinal kamera ve far yağmur sensör montajı yaptığımız 2020 model Fiat